czwartek, 16 czerwca 2011

Rozesłanie na obozy i spotkanie z rodzicami przed obozem

Serdecznie zapraszam Państwa z dziećmi (dzieci zabierają ze sobą legitymację i rodzic z dzieckiem po bilecie ZTM całodobowym) na rozesłanie na obozy 18 czerwca, zbiórka na peronie w ząbkach o godzinie 13.45 i odjazd pociągiem 13.59. Proszę się nie spóźnić, ponieważ pociąg odjedzie. Przewidywany termin powrotu 17-19.30 do ząbek, a następnie idziemy na ognisko w Ząbkach, które będzie trwać do 21.00.
Dajcie swoim dzieciom okazję przeżycia tej największej uroczystości i zabawy. Każdy może zaprosić swoich znajomych i rodziny.
Proszę o dostarczenie w tym dniu zgłoszeń dzieci na obozy.

13:45 zbiórka na stacji PKP w Ząbkach - kupić bilet całodobowy ZTM
13:59 odjazd pociągu do Warszawy
na Dw. Wileńskim wsiadamy w autobus 162 i jedziemy na Siekierki
Dalej plan, tak jak dla wszystkich:
16:00 Msza na Kopcu Powstania Warszawskiego

17:00 Apel
17:30 Spotkanie z Buchezami i Lhuissierami (rodzice)
17:50 wyjście jednostek w kierunku przystanku 162 ("Bartycka")
18:09 odjazd autobusu 162
18:29 przyjazd 162 na Dw. Wileński
18:38 odjazd pociągu do Ząbek (wystarczy dobowy lub miesięczny bilet)
18:45 idziemy ze stacji do nadleśnictwa (ul. Kolejowa 41; mapka z drogą) 800m drogi
19:00 przygotowanie do ogniska
19:30 początek ogniska
20:30 poczęstunek
ok. 21:30 zakończenie

Proszę o przygotowanie i nauczenie synów tekstów przysięgi na beret str 21. Mogą do przysięgi przystąpić tylko wilczki które przedstawią dobrze prowadzoną kronikę i tabelkę z podpisami zaliczeń na delikatną łapkę. Te wilczki przystąpią do przysięgi w dniu rozesłania na obozy.

Dodatkowo tego dnia możemy porozmawiać na temat obozu. Poszukujemy ratownika z uprawnieniami, aby wilczki mogły popływać w jeziorze. Na wszelki wypadek kto ma lub może niech zabierze ze sobą na obóz kapoki lub inne przybory do pływania. Może ktoś może pożyczyć ponton na ten obóz.
Proszę, aby dzieci dodatkowo zabrały ze sobą kredki, nożyczki, kolorowy papier zwykły i samoprzylepny lub krepinę, klej. Może ktoś ma odtwarzacz CD na baterie który może wypożyczyć na obóz. Niech także każdy wilczek zabierze ze sobą małą miskę do mycia, dzieci uczulone na komary powinny na tydzień przed przez cały tydzień brać witaminę B12, cytrynę podobno potem komary nie gryzą, ponadto zabrać ze sobą środek odczulający, wapno itp.
W dalszym ciągu szukamy sponsorów na sprzęt, apteczkę i trzeci namiot. Czekamy na zgłoszenia do pomocy w skoszeniu trawy na miejscu, pomocy w przygotowaniu konstrukcji pod stoły, siedzenia, beczkę z wodą i inne drobne prace.

Akela
Maciej Kornacki

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza